VIDEO/ Gruaja me hobin e çuditshëm e cila pëlqen të sillet si kalë

VIDEO/ Gruaja me hobin e çuditshëm e cila pëlqen të sillet si kalë

13:55, 17/05/2019

Norvegjezja Ayla Kirstine ka një llogari në Instagram, ku rregullisht vendos videot e saj duke lëvizur vazhdimisht nëpër fusha ku ajo lëviz sillet dhe madje edhe këndon tamam si një kalë.

Pse e bën këtë gjë? Askush nuk është i sigurt.

Është një hobi shumë i çuditshëm i saj madje edhe për njerëzit të cilët e njohin atë nga afër.

Ajo e ka bërë atë për një kohë, edhe pse kohët e fundit ka fshirë llogarinë e saj të vjetër Instagram para se të kthehej në platformë disa javë më parë.

Që atëherë, një nga shfaqjet e saj të kuajve shkoi deri në Gjermani madje fama e saj u përhap edhe në Britaninë e Madhe.

Për më tepër mjafton të shihen videot e postuara prej saj:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????????????????????????

A post shared by Ayla (@_jump_to_the_stars_and_back_) on

 

ImageMarrë nga: dailystar.co.uk- Përgatiti F.H, SYRI.net 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco