VIDEO/ Një shofer në Teksas filmon një apokalips të vërtetë zogjsh

VIDEO/ Një shofer në Teksas filmon një apokalips të vërtetë zogjsh

15:04, 19/04/2019
Ndërsa ky shofer ndalon në një kryqëzim në Mesquite të Teksasit, ai filmon mijëra zogj që fluturojnë në mënyrë kaotike në të gjitha drejtimet dhe ulen në shtyllat e energjisë elektrike.
 
Pamja është pak e frikshme dhe kujton klasiken Hitchcock, The Birds, por disa komentues kanë sugjeruar paralajmërimin e natyrës për një stuhi që po afrohet.
 
Të tjera, më pak serioze, sugjerimet e lidhin fenomenin me fitimet e Filadelfias në Super Bowl dhe në rrëzimin e bitcoin.
 
Shoferi shton se zogjtë vazhdojnë të kthehen çdo vit në fillim në të njëjtën periudhë të vitit.
 
 
Marrë nga: sputniknews.com- Përgatiti F.H, SYRI.net   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco