Publikohen gabimisht fotot e Huawei P30

Publikohen gabimisht fotot e Huawei P30

15:19, 24/03/2019

Pak ditë para shfaqjes zyrtare, të planifikuar për të martën, më 26 mars në Paris, dolën imazhet e para të  P30, Huawei që konkurron me Apple iPhone dhe Galaxy S10.

Fotot e fundit u gjetën dhe u bënë të njohura në Tëitter nga Evan Blass, i njohur për pasioniet e tij për tekologjinë dhe inovacionin.

Fotot, të shoqëruara nga një përshkrim, konfirmojnë thashethemet e mëparshme të katër kamerave të pasme në modelin P30 Pro, të krijuar në partneritet me Leica gjermane, siç është tradita e flamujve të Huawei.

Një sensor kryesor 40 megapiksel me stabilizues optik kombinon një zmadhim me një strukturë periskopike, një lente me kënd të gjerë dhe një sensor Tof.

Gjithashtu nga faqja e botuar më parë mësojmë për një zoom hibrid 10X dhe një ISO shumë të lartë për fotot e natës dhe në mjedise të errëta.

Gjithashtu mund të shihni një nivel shenja e zezë në pjesën e sipërme të ekranit ku vendoset kamera e përparme më e vogël se paraardhësit e tij.

Image

Marrë nga: ansa.it- Përgatiti F.H, SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco