FOTO/ Një buzëqeshje mijëra dollarëshe, nga shtëpia…

FOTO/ Një buzëqeshje mijëra dollarëshe, nga shtëpia…

12:30, 22/03/2019

Gati për të bërë dhëmbët dukshëm më të bardhë në 9 minuta? Është e mundur me një pajisje të re e cila quhet Snow. Rezultatet janë mahnitëse dhe ajo është pjesë e një prej markave më të kontrolluara deri më tani.

Kur shumica e sistemeve të përdorura deri më sot dhe që janë të pajisura me dritë përdorin rrezet e dëmshme UV ose thjesht përdorin një dritë si një mashtrim, Snow ka nisur një teknologji të dizajnuar në mënyrë të sigurt LED dhe është i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur.

Formula e zbardhimit  të dhëmbëve dhe shpikja e kësaj pajisje të ishte ide e një stomatologut të famshëm dhe ka si aftësi të heqë njollat e kafes, verës së kuqe, duhanit etj.

Ajo që e bën atë unike është lehtësia për t’u përdorur në çdo ambient dhe është aq lehtësisht e përdorshme saqë nuk do të keni më nevojë të shkoni tek dentisti për të bërë zbardhjen e dhëmbëve.

Shitja e këtij produkti ka kapur majat pasi dërgohet në 180 vende anë e mbanë botës dhe ka një çmim të përballueshëm sikur të blinit një palë këpucë.

Për më tepër ky produkt rekomandohet për të gjithë mbi moshën 12 vjeç dhe nuk shkakton asnjë dëmtim në kurora, mbështjellje, mishra etj. Formula e re madje ndihmon për të zbardhur dhëmbët që madje më herët as e kishit menduar se mund të zbardheshin.

Marrë nga: ansa.it- Përgatiti F.H, SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco