VIDEO/ Njihuni me qenin e pazakontë! Ai nuk ur*non si të tjerët

VIDEO/ Njihuni me qenin e pazakontë! Ai nuk ur*non si të tjerët

16:31, 04/02/2019

Një qen në një ditë me diell me Australi është kapur duke urinuar në një formë jo fort të zakontë. Qeni, në një distancë të afërt me ujin, ishte duke qëndruar në ‘Avalon Beach’ në Uells ndërsa filloi të “shënjonte territorin” përmes hedhjes së urinës në një distancë të lartë.

Pushimi dhe forma e urinimit janë ato çfarë bënë pronarin e tij ta incizonte dhe ta publikonte në rrjetet sociale.

Videoja është bërë virale, ndërsa ka arritur të marrë mbi 1 qind mijë pëlqime dhe afro 15.000 komente.

Ndiqeni edhe ju.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco