Ndodh vetëm një herë në 823 vjet! Ja çfarë fenomeni pritet të ndodhë në muajin Dhjetor

Ndodh vetëm një herë në 823 vjet! Ja çfarë fenomeni pritet të ndodhë në muajin Dhjetor

17:21, 08/11/2018

Muaji dhjetor i këtij viti, do të jetë muaji i veçantë i të gjithë muajve që kemi kaluar dhe do të kalojmë në jetën tonë.

Fenomenet që e bëjnë këtë muaj të veçantë është se ndodhin vetëm një herë në 823 vjet.

Në do të përjetojmë për herë të parë në jetën tonë këtë fenomen, pasi në muajin dhjetor do të kemi 5 të shtuna, 5 të diela dhe 5 të hënave. Kjo ndodh vetëm një herë në 823 vjet. Kinezët e quajnë këtë “Toka e plotë e parave”.

Pra, dërgoni këtë mesazh te të gjithë miqtë tuaj dhe brenda 4 ditëve paratë do t’ju habisin. Bazuar në kinezisht Feng Shui, kushdo që nuk e përcjell këtë mesazh mund të humbasë shansin e madh. “Unë po bëj pjesën time, nuk e di!”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kejda pjetri16/11/2018 19:52

shum mire

Shto koment

Denonco