VIDEO/ Njihuni me tortën më të çuditshme në botë. Ka formën e një nuseje dhe vlen 15 mijë dollarë

VIDEO/ Njihuni me tortën më të çuditshme në botë. Ka formën e një nuseje dhe vlen 15 mijë dollarë

05:32, 14/02/2018

Torta, e cila ka thyer rekord mendohet të prezantohet në një panair në Dubai.

Një vajzë nga Londra ka vendosur të ndërtojë një tortë që po i suprizon të gjithë.

Debbie ingham ka prezantuar ëmbëlsirën me katër diamante tre karatësh, ku vlera e secilit arrin në 15 mijë dollarë. 

Ajo ka treguar se pajisjet tjera për ta plotësuar pamjet përfshijnë 1 mijë imitime perlash dhe 5 mijë lule, duke arritur në vlerën 1 milionë dollarë.

 Ndërsa përbërësit janë 20 kg çokollatë belge, 1 mijë vezë si dhe 50 kg dekorim të bardhë.

Përfundimi i ksaj po mahnit të gjithë botën me pamjen e mrekullueshme të krijuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment