Vizita e delegacionit të Venecias, Meta paralajmëron konferencë urgjente

Vizita e delegacionit të Venecias, Meta paralajmëron konferencë urgjente

11:22, 11/09/2019

Presidenti i vendit Ilir Meta ka paralajëmruar se do të zhvillojë një konferencë me gazetarët ditën e sotme në orën 17:00 rreth vizitës së delegacionit të Komisionit të Venecias në Tranë.

“Presidenti i RepublikĂ«s Sh.T.Z Ilir Meta do tĂ« japĂ« sot njĂ« konferencĂ« shtypi nĂ« ora 17:00 nĂ« ambientet e institucionit, me rastin e vizitĂ«s sĂ« njĂ« pĂ«rfaqĂ«sie tĂ« Komisionit tĂ« Venecias tĂ« ftuar nga Kuvendi i ShqipĂ«risĂ«.
Presidenti Meta do tĂ« jetĂ« i hapur pĂ«r çdo pyetje dhe i gatshĂ«m pĂ«r tĂ« dhĂ«nĂ« çdo pĂ«rgjigje, nĂ« mĂ«nyrĂ«n mĂ« transparente.”thuhet nĂ« njoftimin e PresidencĂ«s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco