Grabitje me maska në Kavajë, 3 hajdutë marrin lekët dhe qëllojnë biznesmenin. Emri

Grabitje me maska në Kavajë, 3 hajdutë marrin lekët dhe qëllojnë biznesmenin. Emri

09:46, 14/09/2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, ku ka ndodhur një grabitje.

Burime nga policia thanë se rreth orës 04:20, në lagjen Nr. 1, Kavajë, në banesën e shtetasit Adem Kola, kanë hyrë 3 persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash.

Në tentativë për t’u larguar kanë goditur me mjete rrethanore pronarin e banesës, i cili ka marrë lëndime të lehta.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment