Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

16:14, 12/08/2017

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme.

Bajraktari ka qenë në makinë me disa njerëz të tjerë, besohet 2 veta, dhe po udhëtonin brenda territorit të Shqipërisë.

Thuhet se Bajraktari ndodhet aktualisht në spital në gjendje të rëndë.

Ai është vëllai i madh i Vis Bajraktarit, partneri i Lori Hoxhës. /Anabel.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Luluja12/08/2017 17:19

Na plasi

Shto koment