VIDEO-FOTO/ Dështim total, shpërthejnë pusetat e ujërave të zeza në Ksamil, tmerrohen turistët

VIDEO-FOTO/ Dështim total, shpërthejnë pusetat e ujërave të zeza në Ksamil, tmerrohen turistët

12:55, 26/07/2017

KUJDES PAMJET/ E paprecendentë ajo që ka ndodhur mesditën e sotme në Ksamil. Pastetat e ujërave të zeza kanë shpërthyer në mes të rrugëve dhe kanë përfunduar në det.

Denoncimi është bërë në redaksinë e SYRI.net nga pushuesit që ndodhen aty.

Sipas denoncuesve, ata janë tmerruar nga kjo situatë e paprecedencë që nuk kishte ndodhur më parë.

Sipas denoncuesve ujërat e zeza e kanë bërë të pamundur pushimin në këtë zonë të Ksamilit edhe sepse ato kanë përfunduar në det, duke e bërë të pamundur edhe futjen për tu larë.

/SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

njazi27/07/2017 01:55

U mori muti shalet :)

Saranda26/07/2017 17:27

Marezia e touristeve' çfare kerkojne ne kete vend te ndyre. Ne i vjedhim, I vrasim , dhe u ofrojme the mu* per tu lare. .. Dhe per çdo gje e kane fain te tjeret.

edi26/07/2017 13:50

Jo ketu ne hollande eshte mire, pak vrenjtur po mire.

Daj Jaku26/07/2017 13:37

Komadant i turizmit, Auron Tare nga oficer ushtrie, shpërblim për ndihmën elektorale të vëllait futbollist/topkëmbë Igli Tare. Moj kasolle që na mblodhe. Bee beeee beeeeee këndoni dele këndoni.

Shto koment