Ishte duke prerë dru, burri rrëzohet dhe vdes

Ishte duke prerë dru, burri rrëzohet dhe vdes

17:54, 17/07/2017

 Një burrë në Pogradec ka humbur pas një incidenti duke prerë dru. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, në fshatin Rrëmenj.

Xh.H., 69 vjeç, sipas policisë, duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka marrë dëmtime.

I moshuari u dërgua në spitalin e Pogradecit për mjekim, por si pasojë e dëmtimeve të marra, ka ndërruar jetë.

Ngjarja dyshohet se është aksidentale, ndërkohë që materialet iu referuan Prokurorisë së Pogradecit për vlerësim. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment