FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: Ja me kë udhëtonte

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: Ja me kë udhëtonte

11:04, 17/07/2017

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj.

Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë.

Burime nga policia maqedonase ndërkohë bëjnë me dije se “në momentin e aksidentit, Arben Ahmetaj udhëtonte bashkë me 3 shtetas të tjerë, të gjinisë meshkuj, kur nga lagështira në rrugë ka ndodhur aksidenti”.

Ahmetaj, por dhe udhëtarët e tjerë që ndodheshin në makinë me të, kanë marrë lëndime të lehta, pavarësisht se makina e tyre është përmbysur.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Popull18/07/2017 17:37

Po ti lexoje FUga i Rames keto komente duhet ti thote "te gjatit" qe keto figura duhen perjashtuar nga veprimtaria publike. Por me sa duket Rama do vetem te paste e te rrezikshem per shoqerine pra TMERRESISHT TE PADITUR. Zot na ruaj

goni shijakut17/07/2017 17:25

O vdekshi or plehra qe e kalbet kete komb si pd si pse lsi...Or funderrimat e kesaj shoqerie civile ishalla me rradhe 1 nga 1.Cdo gje do te shlyhet ne kete bote heret apo von. Kur shikoj keq ardhje per individe te tille duhen pushkatuar pa gjygj edhe ato qe ndjejne keqardhje. Po si mund te kesh keqardhje per felliqesira politikanesh qe na mbyten me taksa kushedi sa veta nxorren ne rruge te madhe edhe vazhdojne. Nuk ka fare humanizem per kafshe te epshura si keto. Edhe zihen si moter respektuarar ne parlament si femij kopshti jo epati fajin ky e ai. Ja uroj vdekjen me plot kuptimin e fjales per njerez qe mbajne pezull 3 milion te tjere qe jemi ne te ururarit e pashprese. Vdekshin sa me pare edhe e tundshin kembet edhe simpatizantet i ndjekshin ap humbur kohe. Popull legen qe ngrihen se do hipi edi rama me kompani ne pushtet apo lulzim basha do te marri pushtetin! Nuk ngrihen se eshte rrit energjia apo karburantet apo buka qe hajme por se do hipin individe ne pushtet .!!! Komb i degjeneruar edhe urojini sherim te shpejte legenave s ky edhe ju marrte me vete te gjitheve me gjithe ekonomine katastrofe qe bene ky edhe kelyshat e mehalles qe ishin.

genci17/07/2017 15:10

Ben,sherim te shpejte.

Ceni17/07/2017 15:06

Sic shihet perversit Ahmetaj po i del kallaji. Lajmet qe vijne nga Maqedonia tregojne te verteten e mashtrimit te Mon Kukaleshit. O Luli qe te hongert panuklla. Me gjithe mbrojtjen tuaj ,ate ska sapun , shampo apo detergjent ta laje.

Ceni17/07/2017 14:47

Luli apo Muli, Suli etj. Pikerisht se ka ca si ju qe vegjetojne pa asnje kerkese ndaj vehtes e respektimit te ligjit pa bejne edhe keta si ky monster spekullime me detyren. Ti me sa duket nuk e di qe eshte perfaqesues i qeverise qe paguhet me taksat tona.

indri 17/07/2017 14:01

@selim rroshi jo per gje po fakti qe u be publik do te thote me te vertete qe ska pasur gje per tu fshehur mjaft me kto spekulime dashakeqe

i deleguari17/07/2017 12:37

Shkerdhatokrat i vertete. Krye hajdut dhe mister palaco ,felliqesire i pa shoq. Zoteron kreun qe ne kohen e Nanos se pare dhe ne shume parametra Ilir Beqja as ne enderr s'e arrin dot.Sidoqofte i uroj sherim, si njeri !

luli17/07/2017 12:09

@ceni@selim komentoni si njerez e jo si militant te felliqur, po pse mo ca si puna e juaj do i japi llogari se me udheton ai apo kushdo figure publike qofte a mortja qe sju ha, po tjetri shyqyr qe shpetoi ju vazhdoni me komente ordineere a thua cdo nxirrni

Ceni17/07/2017 11:56

Fakti qe e theksojne se udhetonte me " Tre persona te seksit mashkull" te ve ne dyshim. " Mon Kukaleshi" i Rames njihet per perversitetet e tij shume me teper se sa per profesionin ne te cilin e ka emeruar Rama.

dori 17/07/2017 11:43

te shkuara rendesi ka qe perfundoi me kaq pa demtime serioze , pasatj ca lidhje ka se me ke udhetonte dhe ish ministrat njerez te lire jane

ergi17/07/2017 11:40

Sherim te shpejt,mirenjohje te larta per ju pasi me te vertete qe jeni nje person me vlera te larta, sulme si keto nuk e ulin dot dike si ju, sherime dhe ishalla po rikthehesh ashtu sic ishte vetem ti plasesh keta si puna @selimit

tiku17/07/2017 11:35

@selim rroshi ben mire te mesosh njehere te shkruash pastaj te japesh mend, qenka kokrra injorantit qe ne vend te thuash qe shyqyr perfundoi me kaq jo vetem per zotin arben po edhe per te tjeret, pika qe siu bie ty e shume monstarve te tjere si ty

alda17/07/2017 11:32

I uroj sherim te shpejt se mbi te gjitha ishin njerez, nuk po flitet per ahmetajn , por dhe per persona te tjere qe mbeten te lenduar te pakten perfundoi me kaq

albi17/07/2017 11:29

Sherim sa me te shpejt per ju, respekte

alda17/07/2017 11:28

Me vjen mire qe perfudoi me kaq qofte per ish-ministrin si dhe per shume familjare te tjere... me shume sensibilizim per drejtuesit e automjeteve.

selim rroshi17/07/2017 11:22

Hahahahahahah mister karitja ekonomike paska ber aksident. Ky qe nje fjale di 'kar ritje kut flet per ekonomine. Me njejri i peshtire maniak seksual e drogaxhi made in rilindja karitese.

Shto koment