Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

22:16, 16/07/2017

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë.

Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë Range Rover, kur janë përfshirë në një aksident me dy makina të tjera, mes të cilëve edhe një autobus.

Nga fotot e bëra publike duket se makina ku udhëtonte Ahmetaj është shkatërruar thuajse e gjitha në pjesën e parë, duke përfunduar më pas e përmbysur në rrugë.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se ai nuk ka marrë plagë të rënda dhe ndodhet i shtruar në spitalin e Kumanovës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

TIRANA17/07/2017 09:35

Arben Ahmetaj ecen si i shkalluar, parakalon si idiot dhe tregon MADHESHTINE E PUSHTETIT NE MAKINE, dy here jam ndeshur me kete makine te KRISUR, shpresoj se e mori mesimin pa u bere sakat, Makinave te Pushtetareve duhet ti hapesh rrugen pa e ditur!!

Sokol17/07/2017 00:49

Ben te shkuara dhe pac shendet sa me te gjate. Zgjidhi shoferet e mire o Ben

tiku17/07/2017 00:20

sherim sa me te shpejt, shyqyr zotit te gjithe jane shendosh e mire.

rona17/07/2017 00:17

Sherim sa me te shpejt per te gjithe te aksidentuarit te perfshire ne kete ngjarje te rende

Maksi17/07/2017 00:13

Ishte me X makin ishte me Y makine. shalla esht mire me shendet dhe te mos kete te lenduar .

klodi16/07/2017 23:42

shyqyr qe kaloi me lendime te lehta per te gjithe

aldo16/07/2017 23:40

Range Rover Ahmetajt thote , po ku e dini ju kujt i perket makina

Shto koment