Dhunuan baballarët e tyre, arrestohen dy të rinjtë në Berat

Dhunuan baballarët e tyre, arrestohen dy të rinjtë në Berat

12:49, 10/07/2024
A+ Aa A-

Arrestohen dy persona në Berat. Mësohet se 25-vjeçari H.Z dhe 30-vjeçari Xh.S, kanë dhunuar fizikisht baballarët e tyre.

Me rastet do të merret Prokuroria Berat.

-Komisariati Berat arrestoi në flagrancë shtetasin H. Z., 25 vjeç, banues në Berat, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij;

-arrestoi në flagrancë shtetasin Xh.S., 30 vjeç, banues në Berat, pasi ka ushtruar ndaj babait të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco