Itali/ Kapet në flagrancë duke shitur drogë, arrestohet 29-vjeçari shqiptar

Itali/ Kapet në flagrancë duke shitur drogë, arrestohet 29-vjeçari shqiptar

18:44, 23/06/2024
A+ Aa A-

Policia italiane ka arrestuar në flagrancë një shtetas shqiptar në rrugën ‘Lucrezia Aguiari’, pasi po shiste drogë.

I riu u vu në pranga brenda një parkingu teka po i dorëzonte një blerësi, dy doza kokaine të mbështjella me celafon.

Pas kontrolleve, 29-vjeçari shqiptar u arrestua dhe klienti 22-vjeçar u denoncua në Prokurori si përdorues droge.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco