E rëndë në Kukës/ Gjendet i vetëvrarë me armë zjarri 75-vjeçari

E rëndë në Kukës/ Gjendet i vetëvrarë me armë zjarri 75-vjeçari

15:42, 23/06/2024
A+ Aa A-

 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në fshatin Kalimash. Një 75-vjeçar është gjendur pa shenja jete nga familjarët. Dyshohet se i moshuari është vetëvrarë me armë zjarri.

“Kukës/ Informacion paraprak.

Rreth orës 14:30, në fshatin Kalimash, Kukës, në banesë është gjetur nga familjarët dyshohet i vetëvrarë me armë zjarri shtetasi I. S., rreth 75 vjeç.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti”, njofton policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco