Vetëvaret në oborrin e banesës 61-vjeçari në Fier

Vetëvaret në oborrin e banesës 61-vjeçari në Fier

14:29, 23/06/2024
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në Fier. Mësohet se një 61-vjeçar është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës.

“Më datë 23.06.2024, rreth orës 09:15, në fshatin Varibop, Fier, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur në oborrin e banesës, shtetasi rreth 61 vjeç”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco