Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Konventa e Republikanëve, çfarë solli? I ftuar: Enri Ceno

Pëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi, si paraqitet gjendja e tij

Pëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi, si paraqitet gjendja e tij

13:24, 22/06/2024
A+ Aa A-

Autori i mijëra teksteve të këngëve shqiptare dhe poeti i njohur, Agim Doçi është shtruar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. 

Lajmi konfirmohet nga familjarët e tij të cilët bëjnë me dije se poeti është në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco