Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Aksident në Fier-Levan, makina merr përpara një shtetas që po lëvizte me biçikletë! Ja si paraqitet gjendja e të lënduarit

Aksident në Fier-Levan, makina merr përpara një shtetas që po lëvizte me biçikletë! Ja si paraqitet gjendja e të lënduarit

19:56, 21/06/2024
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “ Rrepet” në rrugën nacionale Fier- Levan.

Një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë është goditur nga një automjet duke pësuar lëndime të lehta.  Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e cila e ka transportuar drejt spitalit rajonal të Fierit ku ka marrë ndihmën e shpejtë mjekësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit në fjalë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco