Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Aksident në Mamurras, makina përplaset me çiklomotorin, plagoset 34-vjeçari

Aksident në Mamurras, makina përplaset me çiklomotorin, plagoset 34-vjeçari

17:02, 21/06/2024
A+ Aa A-

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të premte pranë Mamurrasit dhe si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i një çiklomotori. Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të “Rrugës së Adriatikut”.

Një makinë është përplasur me çiklomotorin e drejtuar nga një 34-vjeçar, ndërsa mjeti ka përfunduar në kanal.

34-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar për ndihme mjekësore në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë. Policia dhe grupi hetimor në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco