Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës Sali Berisha

Makina përplas këmbësorin në Vlorë, i moshuari dërgohet drejt spitalit të Traumës

Makina përplas këmbësorin në Vlorë, i moshuari dërgohet drejt spitalit të Traumës

14:43, 21/06/2024
A+ Aa A-

Një aksident është shënuar mesditën e së premtes në aksin rrugor Peshkëpi-Selenicë.

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, në aksin rrugor Peshkëpi-Selenicë, në afërsi të fshatit Lubonjë, shtetasi A. N., 46 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka aksidentuar shtetasin I. Xh, 83 vjeç (këmbësor) i cili do të transportohet në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore të specializuar.

 Drejtuesi i automjetit, u shoqërua në komisariat, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco