EMRI/ Jetonte vetëm me vajzën, 76-vjeçarja i jep fund jetës në Vlorë, hidhet nga kati i pestë i pallatit

EMRI/ Jetonte vetëm me vajzën, 76-vjeçarja i jep fund jetës në Vlorë, hidhet nga kati i pestë i pallatit

09:16, 21/06/2024
A+ Aa A-

Një 76-vjeçare, e identifikuar si Nafije Beqiri i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit në lagjen 29 Nëntori të qytetit të Vlorës.

Ajo jetonte së bashku me vajzën e saj.

Sipas policisë së Vlorës në kushte të depresionit i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku jetonte së bashku me vajzën e saj.

Policia ka shkuar në vendngjarje së bashku me ambulancën dhe kanë shoqëruar trupin pa jetë drejt morgut dhe është duke marrë në pyetje vajzën e 71 vjeçares.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco