Humb jetën turisti italian në Lezhë

Humb jetën turisti italian në Lezhë

17:40, 17/06/2024
A+ Aa A-

Një turisti nga Milano i Italisë ka humbur jetën pasditen e së hënës në Lezhë.

Policia thotë se 66-vjeçari është futur në det, ndërsa dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Njoftimi:

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në Ishull Lezhë,  shtetasi italian  P. G.,66 vjeç, banues në Milano, në momentin që është futur në det dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco