Po shtronte linjën e internetin, humb jetën pasi bie në kontakt me energjinë elektrike 40-vjeçari

Po shtronte linjën e internetin, humb jetën pasi bie në kontakt me energjinë elektrike 40-vjeçari

13:07, 17/06/2024
A+ Aa A-

Rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë, shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco