Aksident i rëndë në Vlorë pas mesnate, të katër vajzat në Benz përfundojnë në spital

Aksident i rëndë në Vlorë pas mesnate, të katër vajzat në Benz përfundojnë në spital

07:00, 15/06/2024
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qyteti të Vlorës pas mesnate me protagoniste katër vajza që janë plagosur. Makina e tyre Benz është përplsur me një bordurë dhe me tabelat e sinjalistikës e për pasojë, të katërta janë dëmtuar. Sipas burimeve të SYRI TV, njëra prej tyre ka pësuar çarje në kafkë, tjetra ka thyer duart e këmbën; një tjetër dëmtime në mushkri.

Drejtuesja e mjetit po ashtu ka pasur dëmti dhe është shoqëruar në komisariatin e Vlorës. Shkak i aksidentit që fatmirësisht nuk pati të vdekur ka qenë shpejtësia e madhe.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco