Ngjarja e rëndë, kishte dalë të mblidhte çaj, bie nga Qafa  e Gjarprit

Ngjarja e rëndë, kishte dalë të mblidhte çaj, bie nga Qafa e Gjarprit

12:45, 13/06/2024
A+ Aa A-

Ngjarje e rëndë në Moglicë, ndërron jetë një person.

Mësohet se pak minuta më parë u njoftua në sallën operative për një person që ka rënë nga shkëmbi në Qafën e Gjarpërit, në kufi me Skraparin.

Personi që ende nuk dihet identiteti, ka shkuar për të mbledhur çaj dhe është rrëzuar nga shkëmbi.

Forcat e policisë janë drejt vendngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco