Arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan, vodhi para dhe bizhuteri në një banesë

Arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan, vodhi para dhe bizhuteri në një banesë

12:51, 11/06/2024
A+ Aa A-

Një 24-vjeçare është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, pasi u ndalua duke kryer një vjedhje në flagrancë në një banesë.

24-vjeçarja, u ndalua duke vjedhur shuma parash dhe bizhuteri në banesën në fjalë.

Materialet proceduriale në ngarkim të saj i kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë:

-M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale;

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco