Vlorë, stani përfshihet nga flakët, digjen dhe bagëti

Vlorë, stani përfshihet nga flakët, digjen dhe bagëti

09:48, 10/06/2024
A+ Aa A-

Flakët kanë përfshirë një stan në mesnatë duke shkaktuar dëme dhe në bagëti në fshatin Babicë të Vlorës.

Policia po heton nëse kemi të bëjmë me një zjarr të qëllimshëm apo aksidental.

Mësohet se janë djegur 10 kokë bagëti të imëta dhe 10 dengje me bar. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco