Peshkopi, një 62-vjeçar i jep fund jetës

Peshkopi, një 62-vjeçar i jep fund jetës

08:29, 10/06/2024
A+ Aa A-

Një 62-vjeçar i ka dhënë fund jetën në Peshkopi.

Sipas policisë, 62-vjeçari, dyshohet se në kushte të rënda psikologjike ka prerë damarët  e duarve dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së dielës.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e kësaj ngjarjeje të rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco