Aksident tek ura e Zogut, plagoset një shqiptar nga Kosova

Aksident tek ura e Zogut, plagoset një shqiptar nga Kosova

19:12, 28/05/2024
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur pak më parë, pranë Urës së Zogut në Milot.

Dy makina janë përplasur në Rrugën e Kombit, ndërsa i plagosur ka mbetur një shtetas kosovar, i cili është transportuar për ndihme mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco