VIDEO/ Zjarr dhe tym i zi nga apartamenti në Astir, nxirren familjarët, zjarrfikësit në taracë

VIDEO/ Zjarr dhe tym i zi nga apartamenti në Astir, nxirren familjarët, zjarrfikësit në taracë

12:39, 26/05/2024
A+ Aa A-

Një apartament në Unazën e Re, në afërsi të Astirit, ka marrë zjarr dhe shtëllunga tymi të zi vazhdojnë të dalin prej mëse 1 ore nga banesa. SYRI TV  mëson se familjarët kanë arritur të dalin jashtë dhe nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë që zjarrfikës shihen në taracën e pallatit.

Zjarri që me sa duket ka përfshirë të gjitha dhomat e apartamentit dyshohet se ka shpërthyer nga një shkëndijë elektrike e frigoriferit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco