Vlorë, një automjet Renault përfshihet nga flakët në Skelë

Vlorë, një automjet Renault përfshihet nga flakët në Skelë

10:15, 26/05/2024
A+ Aa A-

Një automjet është djegur këtë të diel në zonën e Skelës në Vlorë dhe bulevardi është bllokuar për disa minuta deri sa situata është vendosur nën kontrroll.

Tek automjeti i tipit Renault, zjarri ka rënë në pjesën e pasme. Menjëherë pas njoftimit të shërbimit zjarrfikës kanë mbërritur në vendin e ngjarjes forcat zjarrfikëse që kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve  si dhe policia e Vlorës, që po heton më tej rreth kësaj ngjarjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco