Gjendet pa jetë motra e çiftit të vrarë në Dropull, 90-vjeçarja u rrëzua nga shkalla kur po lante serën

Gjendet pa jetë motra e çiftit të vrarë në Dropull, 90-vjeçarja u rrëzua nga shkalla kur po lante serën

22:41, 24/05/2024
A+ Aa A-

Gjendet e vdekur Marianthi Barka, 90 vjeç, motra e Kleoniqi Ilias, 88 vjeçarja e gjetur e vrarë në banesën e saj së bashku me bashkëshortin, Kosta Ilia, në fillim të këtij muaji (3 maj).

90 vjeçarja besohet se ka pësuar vdekje aksidentale pasi burime nga fshati pohojnë se ajo jetonte e vetme në Bodrishtë të Dropullit dhe kishte vendosur shkallën të lante sterën, por ishte rrëzuar.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe në vendngjarje aktualisht ndodhet efektivët e policisë për zbardhjen e detajeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco