EMRI/ Me 160 km/orë në Lushnjë-Rrogozhinë, gjendet trupi i pajetë i shoferit

EMRI/ Me 160 km/orë në Lushnjë-Rrogozhinë, gjendet trupi i pajetë i shoferit

09:52, 24/05/2024
A+ Aa A-

Është gjendur pa shenja jete trupi i Fabjol Ibraliut, 22-vjeçarit, që mbrëme me makinën e tij tip Ford ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë.

Mesohet  se trupi i tij është gjendur brenda shkurreve dhe barishteve, shumë pranë mjetit të aksidentuar.

Kujtojmë se makina është shkatërruar thuajse totalisht nga përplasja e fuqishme.

I riu ka ecur me shpejtësi tepër të lartë kur ka shkaktuar aksident, me 160 km/orë.

Ai është përplasur fillimisht me disa makina të tjera dhe më pas ka përfunduar në shkurre, pranë rrugës kryesore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco