Sulm me tritol në një lokal në Malësinë e Madhe, ja kush është pronari

Sulm me tritol në një lokal në Malësinë e Madhe, ja kush është pronari

09:34, 24/05/2024
A+ Aa A-

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në afërsi të një lokali në fshatin Razëm të Malësisë së Madhe.

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 08:50 dhe dyshohet se lënda plasëse është hedhur tek reklama.

Lokali raportohet se është pronësi të Ferdi Sterkaj, kryetari i PD në Malësinë e Madhe. 

Si pasojë e shpërthimit të saj janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Rreth orës 08:50, në fshatin Razëm, dyshohet se është hedhur lëndë plasëse tek reklama, në afërsi të lokalit të shtetasit F. S. Si pasojë e shpërthimit të saj janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, për sigurimin e provave, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco