Kërcënoi bashkëshorten, arrestohet 31-vjeçari në Lushnjë

Kërcënoi bashkëshorten, arrestohet 31-vjeçari në Lushnjë

13:11, 22/05/2024
A+ Aa A-

Një 31-vjeçar banues në Elbasan ka kërcënuar bashkëshorten e tij. Mësohet se shkak kanë qene motivet e dobëta dhe si pasojë u pajis me urdhër mbrojtjeje

“Komisariati i Policisë Lushnjë arrestoi në flagrancë shtetasin 31 vjeç, banues në Elbasan, pasi për motive të dobëta, ka kanosur bashkëshorten e tij”, thuhet në njoftimin e policisë

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco