E rëndë në Tiranë/ I moshuari ndërron jetë në rrugë, ja çfarë dyshohet

E rëndë në Tiranë/ I moshuari ndërron jetë në rrugë, ja çfarë dyshohet

09:01, 21/05/2024
A+ Aa A-

Një i moshuar rreth 70 vjeç, ndërsa udhëtonte i vetëm ka rënë në asfalt, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ” Kongresi” i Tiranës.

Në vendin e ngjarjes ndodhet ekipi i urgjencës dhe policia e Komisariatit Nr. 3.

Dyshohet sipas mjekëve se i moshuari ka pësuar atak kardiak dhe ka qenë i pamundur dërgimi i tij në spital, pasi ka ndërruar jetë menjëherë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco