Kamioni del nga rruga, plagoset i riu në Shkodër

Kamioni del nga rruga, plagoset i riu në Shkodër

19:46, 20/05/2024
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, ku shoferi ka humbur kontrollin e mjetit dhe kamioni ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është dëmtuar drejtuesi i kamionit, shtetasi S. M., 28 vjeç, i cili ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco