U vetëvar në një ullishte, gjendet pa jetë 68-vjeçari në Lushnje

U vetëvar në një ullishte, gjendet pa jetë 68-vjeçari në Lushnje

10:15, 20/05/2024
A+ Aa A-

Një ngjarje  rëndë është regjistruar në Lushnje. Më datë 20.05.2024, rreth orës 05:00, në fshatin Kosovë e Vogël, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur, në një ullishte, shtetasi R. S., rreth 68 vjeç.

Njoftimi:

Lushnjë/ Iformacion paraprak

Më datë 20.05.2024, rreth orës 05:00, në fshatin Kosovë e Vogël, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur, në një ullishte, shtetasi R. S., rreth 68 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco