Aksident në Kuç, makina përplaset me trafikndarësen

Aksident në Kuç, makina përplaset me trafikndarësen

08:25, 19/05/2024
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur rreth orës 10:45 të natës në rrugën e lumit të Vlorës, në afërsi të fshati Kuç.

Një automjet tip Opel ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës, dyshohet për shkak të shpejtësisë.

Deri në këto momente raportohet se në këtë aksident është plagosur drejtuesi i mjetit i cili u dërgua në spital dhe ndodhet në kontrollin e mjekëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco