Aksident i trefishtë në kryeqytet, tre automjete përplasen pranë kopshtit botanik

Aksident i trefishtë në kryeqytet, tre automjete përplasen pranë kopshtit botanik

23:05, 18/05/2024
A+ Aa A-

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë kopshtit botanik në kryeqytet.

Mësohet se si fillim janë përplasur dy automjete dhe duke qenë se një prej tyre ndodhej në mes të aksit rrugor një tjetër, një automjet i tretë është përplasur.

Sakaq, nuk raportohet për të plagosur, por vetëm dëme materiale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco