Gjendet një person i pajetë në rrugë

Gjendet një person i pajetë në rrugë

15:12, 15/05/2024
A+ Aa A-

Gjendet një person i pajetë në rrugë në lagjen 17 të qytetit të Korçës. Sipas informacioneve paraprake, viktima është rreth 60 vjeç dhe ka ndërruar jetë duke ecur në rrugë.

Nuk dihen shkaqet ndërsa trupi është dërguar në morg për ekspertizën mjeko ligjore.

Policia po heton për ngjarjen, kanë qenë banorët që e kanë parë të shtrirë në tokë dhe kanë lajmeruar blutë e Korccës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco