Aksident në Tiranë, automjeti përmbyset në mes të vendit

Aksident në Tiranë, automjeti përmbyset në mes të vendit

16:24, 21/04/2024
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si "Oxhaku"

Nga video e siguruar nga Syri, vërehet se një automjet, veturë, Benz është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe drejtuesi i mjetit, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco