Puka zbardhet nga dëbora/ Temperaturat ulen ndjeshëm

Puka zbardhet nga dëbora/ Temperaturat ulen ndjeshëm

10:53, 21/04/2024
A+ Aa A-

Pamjet ne foto vijnë nga Puka ditën e sotme.

Duket se gjithçka është "pushtuar" nga bora, ndonëse jemi në mes të pranverës.

Rrugët e qytetit janë zbardhur nga dëbora.

Shumë zona në veri të vendit dhe në juglindje janë përfshirë nga reshjet e dëborës, ndërsa temperaturat janë ulur ndjeshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco