VIDEO/ Reshjet e shiut, përmbyten rrugët në Vlorë

10:49, 21/04/2024
A+ Aa A-

Reshjet e rëna me intensitet të lartë kanë sjellë disa problemë në rrugët e qytetit të Vlorës.

Një nga rrugët që përmbytët sa herë ka reshje shiu është rruga “Rilindja”.

Nga pamjet e siguruara nga Syri tv duket që rruga është përmbytur totalisht dhe drejuesit e automjeteve po hasin vështirësi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco