Stani me kanabis në Lezhë/ Sot jepet masa e sigurisë për Armando Ndrecën, vëllanë e deputetit socialist

Stani me kanabis në Lezhë/ Sot jepet masa e sigurisë për Armando Ndrecën, vëllanë e deputetit socialist

11:00, 13/04/2024
A+ Aa A-

Kanë dalë para Gjykatës së Lezhës Armel Nikdukaj dhe Elvis Shpellazi, të cilët u kapën disa ditë më parë në Kashnjet të Lezhës për kultivim të lëndëve narkotike.

Në orën 10:00 pritet të jepet masa e sigurisë për ta, ndërsa në orën 11:00 ka gjyqin Armando Ndreca, vëllai i deputetit socialist Eduart Ndreca.

Ai u arrestua, si bashkëpunëtor i dyshuar bashkë me dy të tjerët, të cilët kishin kthyer një stan për kultivim kanabisi me llampa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco