Ishte liruar nga burgu para 10 ditësh, familjarët gjejnë të vdekur 56 vjeçarin në Bulqizë, ja çfarë dyshohet

Ishte liruar nga burgu para 10 ditësh, familjarët gjejnë të vdekur 56 vjeçarin në Bulqizë, ja çfarë dyshohet

10:51, 13/04/2024
A+ Aa A-

Gjendet i varur në litar pranë banesës së tij një përson rrëth 56 vjeç në fshatin Topojan të njësisë administrative Shupenzë.

Viktima është gjetur nga familjarët të cilët kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.Ende nuk dihen shkaqet e rrethanave të ngjarjes.

Burime pranë policisë së Bulqizës bëjnë më dije se personi që është gjetur i varur ishte liruar nga burgu para 10 ditësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco