Me pistoletë me vete, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Me pistoletë me vete, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

10:02, 13/04/2024
A+ Aa A-

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi është kapur me pistoletë me vete, me krëhër e municion luftarak.

I riu K.XH, banues në Tiranë u arrestua në kuadër të operacionit ‘Klienti’.

‘Gjatë kontrollit fizik të shtetasit 27-vjeçarit, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan, në cilësinë e provës materiale, një armë zjarri pistoletë, me krëhër e municion luftarak.’- njofton policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco