Automjeti del nga rruga, humb jetën 58-vjeçari

Automjeti del nga rruga, humb jetën 58-vjeçari

16:14, 12/04/2024
A+ Aa A-

Një aksident I rëndë ka ndodhur në Fier, ku si pasojë ka gjetur vdekjen një person.

Autoritetet policore raportojnë se shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën në vendin e ngjarjes drejtuesi i automjetit. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco